Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et energimærke på C kan betragtes som fornuftigt. Det kan være nødvendigt at vaske ofte, da tromlen ikke kan rumme så meget. Installationen lettes af, at det er en fritstående mode
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Whirlpool TDLR 6240L EU N Vaskemaskine er 2.879 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. En topbetjent vaskemaskine er et godt valg, hvis du ikke har så meget plads, da de fylder mindre end de frontbetjente modeller.
Modellen har et maksimalt støjniveau på 76 dB. Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres.
Den her model har en energiklasse C, hvilket betyder at det er en ret energieffektiv vaskemaskine. Vaskemaskinens kapacitet på seks kg er fantastisk, hvis du normalt ikke vasker store mængder.
Sammenligner du prisen på den her vaskemaskine på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 2879.00 kr. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 5 ud af 5, hvilket gør den til en af de bedste vaskemaskiner på Pricerunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool TDLR 6240L EU N Vaskemaskine |
| Mærke | Whirlpool |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | C |
| Lydniveau (centrifugering) | 76 dB |
| Front- eller topbetjent | Topbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 6.0 kg |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1200 rpm |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 56.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 43.0 L |
Mål | |
| Bredde | 40.0 cm |
| Højde | 90.0 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Standardbredde | 40 cm |
| Vægt | 56.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .