Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fritstående køleskab, 387L, Bredde: 60 cm, Højde: 185.3cm
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsung RR39M7540WW/EF er 8.549 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung RR39M7540WW/EF |
| Mærke | Samsung |
| Type | Fritstående køleskab |
Produktegenskaber | |
| Volumen | 387.0 L |
| Farve | Hvid |
| Energiklasse | F |
| Støjniveauklasse | C |
| Energiforbrug (kWh/år) | 151.0 |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Flaskeholder, Grøntsagsskuffe, Indbygget lys, Døradvarsel åben, Allround køling |
| Antal hylder/skuffer | 6 stk |
Teknisk specifikation | |
| Klimaklasse | T, SN, ST, N |
Design | |
|---|---|
| Døråbning | Højre |
| Vendbar dør | Ja |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Dybde | 68.8 cm |
| Højde | 185.3 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Vægt | 67.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-19 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .