Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Topbetjente vaskemaskiner har ofte en lang levetid. Denne vaskemaskine er helt klassisk og har derfor ikke en indbygget tørretumbler. Maskinen behøver ikke stå integreret i boligen
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Electrolux EW6T3226B3 er 3.713 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Hvis du bor i lejlighed, har du måske adgang til et vaskerum, men du kan ikke benægte, at det ville være dejligt at have din egen vaskemaskine. En topbetjent vaskemaskine er et godt valg, hvis du ikke har så meget plads, da de fylder mindre end de frontbetjente modeller.
Maskinen har en bredde på 40 cm, hvilket er mindre end standardstørrelsen på vaskemaskiner. Den er velegnet, hvis du bor i en mindre husstand, har et lille badeværelse eller mindre bryggers.
Det her er en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og den fås lige nu til en pris fra 3713.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux EW6T3226B3 |
| Mærke | Electrolux |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau (centrifugering) | 77 dB |
| Front- eller topbetjent | Topbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 40.0 L |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 6.0 kg |
Egenskaber | |
| Centrifugeringshastighed | 1200 rpm |
| Egenskaber | Børnesikring, Dampfunktion |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 65.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.646 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 40.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 39.7 cm |
| Højde | 89.0 cm |
| Dybde | 59.9 cm |
| Standardbredde | 40 cm |
| Vægt | 57.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-21 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .