Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Batteritid 180 min
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Midea M6 cleaning robot er 1.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Midea M6 cleaning robot |
| Mærke | Midea |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Moppefunktion, HEPA-filter |
| Vandbeholder | 0.25 L |
| Støvbeholderens volumen | 0.6 L |
Ydeevne | |
| Motoreffekt | 55 W |
| Sugeevne (kPA) | 2.0 kPa |
Egenskaber | |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| App-styring | Ja |
Trådløst | |
| Smart Home System | Google Home, Amazon Alexa, Google Assistant |
Strømkilde | |
|---|---|
| Opladningstid | 240 min |
| Batterikapacitet | 3350 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Ladestation medfølger | Ja |
Mål | |
| Vægt | 3.3 kg |
| Bredde | 340.0 mm |
| Dybde | 340.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .