Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Underbygget, 60 cm, 40 dB
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch Series 6 SMU6ZCS10S er 6.306 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Series 6 SMU6ZCS10S |
| Mærke | Bosch |
Type | |
| Placering | Underbygget |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | B |
| Ledningslængde | 175.0 cm |
| Antal programmer | 6 |
| Farve | Rustfri stål |
| Lydniveau | 40 dB |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 65.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | Zeolith |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Eco-programmets varighed | 3.35 timer |
| Egenskaber | Tørreprogram, WiFi, Display, Tilhørende mobilapp, Indvendig belysning, Intensiv zone |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, Aquastop |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Temperaturindstillinger | 50 °C, 70 °C |
Mål | |
| Vægt | 47.1 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.8 cm |
| Afløbsslangens længde | 190.0 cm |
| Dybde | 57.3 cm |
| Højde | 88.0 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
| Tilløbsslangens længde | 165.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .