Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du leder efter en opvaskemaskine til at indbygge i dit køkken, kan en halv integreret model være et godt valg. Den her model er udstyret med en aftagelig bestikkurv for at for
Annonce
Laveste pris for Bosch Serie 4 SMU4HAW01S er 8.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Tid til at skifte den gamle opvaskemaskine? Bosch Serie 4 SMU4HAW01S er en opvaskemaskine fra Bosch, der vil passe ind i de fleste køkkener. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Forskellen på en fuldt integreret opvaskemaskine og den her halvt integrerede model er, at du i dette tilfælde har betjeningsknapperne på fronten af maskinen. Det betyder, at man ikke kan have en front, der dækker hele fronten af maskinen. Du kan nemt løfte bestikkurven ud ved tømning og genopfyldning af bestik.
Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 8999.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Serie 4 SMU4HAW01S |
| Mærke | Bosch |
Type | |
| Placering | Halvt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | D |
| Ledningslængde | 175.0 cm |
| Antal programmer | 6 |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau | 42 dB |
Egenskaber | |
| Tørreprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Eco-programmets varighed | 4.3 timer |
| Egenskaber | Automatisk dosering af opvaskemiddel, Tørreprogram, Funktioner til mere støjsvage maskiner, Hygiejneprogram, Program til halvt fyldt maskine, Børnesikring, Display, Tilhørende mobilapp, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, Aquastop |
| Antal kuverter | 13 stk |
| Temperaturindstillinger | 45 °C, 50 °C, 55 °C, 60 °C, 65 °C, 70 °C |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 84.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.836 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Mål | |
| Nichehøjde | 87.5 cm |
| Nichedybde | 55.0 cm |
| Vægt | 35.1 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.8 cm |
| Afløbsslangens længde | 190.0 cm |
| Dybde | 57.3 cm |
| Højde | 81.5 cm |
| Nichebredde | 60.8 cm |
| Dybde med døråbning | 115.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .