Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

60 cm
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch SMU4HMS02S Opvaskemaskine er 6.139 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch SMU4HMS02S Opvaskemaskine |
| Mærke | Bosch |
Produktegenskaber | |
| Farve | Rustfri stål |
Mål | |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.8 cm |
| Afløbsslangens længde | 190.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-05 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Egenskaber | Automatisk dosering af opvaskemiddel, Tørreprogram, Funktioner til mere støjsvage maskiner, WiFi, Display, Tilhørende mobilapp, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, Aquastop |
| Temperaturindstillinger | 45 °C, 50 °C, 65 °C, 70 °C |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .