Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Surround forstærkeren fra Sony er designet til at styrke lydoplevelsen. Surround-forstærkeren understøtter DTS HD Master Audio.
Annonce
Laveste pris for Sony STR-DH590 er 2.800 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Forstærkeren er hjertet i dit stereoanlæg, og den vil give liv til dine højttalere. Det er nemt at tilslutte spillekonsoller eller medieafspillere med et HDMI-kabel og Sony STR-DH590 kan også kobles på Bluetooth for flere tilslutningsmuligheder.
En ordentlig surround-forstærker gør underværker for din musik og bør ikke undervurderes, når det kommer til en god musikalsk oplevelse. Den her surround-forstærker understøtter Dolby Audio, den klart største spiller på markedet. Din musik bliver endnu mere tilgængelig takket være Bluetooth-forbindelse. Den kan afspille enhver musik, du har på din telefon eller tablet. Forsiden af forstærkeren har et display, der giver dig al den information, du har brug for.
Du kan sammenligne priser på dette produkt her på PriceRunner og i øjeblikket er den laveste pris 2800.00 kr. Denne model har et højt anmeldelsesgennemsnit på 4.4 ud af 5 og alle dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony STR-DH590 |
| Mærke | Sony |
Type | |
| Antal kanaler | 5,2 |
| Rørforstærker | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Forstærkertype | Surround-forstærker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Understøttet videoformat | 2160p (4K) |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Opskalering af billede | Nej |
| Billedfrekvens | 60p |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Ja |
| ALLM | Nej |
Egenskaber | |
| Automatisk højttalerkalibrering | Ja |
| Indbygget DAC | Nej |
| Kan brokobles | Nej |
| App-styring | Nej |
| Certificering | CEC (Consumer Electronics Control) |
| DSP | Nej |
| Kalibreringssystemtype | Advanced DCAC |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | ARC |
Watt | |
| Effekt pr. kanal (6 ohm) | 145 W |
Display | |
| Display | Ja |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | Koaksial S/PDIF, Optisk S/PDIF, USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Line), HDMI |
| Antal 3.5 mm Jack Out | 1 stk |
| Antal Koaksial S/PDIF | 1 stk |
| Antal RCA (Line) | 4 stk |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| Antal HDMI | 4 stk |
| Antal Sub Out | 2 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Antal USB-A | 1 stk |
| Antal 6.3 mm Jack Out | 1 stk |
| Udgange | HDMI, 6.3 mm Jack, Højttalerterminaler |
| HDCP-version | 2,2 |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS 96/24, Dolby Digital |
| Lydfilformater | DSD |
| Radio | FM |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Højde | 13.3 cm |
| Dybde | 29.7 cm |
| Bredde | 43.0 cm |
| Vægt | 7.1 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-05-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .