Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Trådløs, On-Ear, Mikrofon, Bluetooth
Annonce
Annonce
Laveste pris for OTL Technologies LOL301 Lol Surprise! B.B. Nation er 191 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | OTL Technologies LOL301 Lol Surprise! B.B. Nation |
| Mærke | OTL Technologies |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Pink |
| Producent farve | Pink |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Følsomhed | 85.0 dB/mW |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Passer til | Børn |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 24.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-09 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .