Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Overophedningssikring, Non-slip fødder, Timer, Køligt kabinet, Opvaskemaskineegnet, Aftagelig skål, 1800 W
Prøv fleksible betalinger med
CC Isenkram
Gastronoma – airfryer 8 liter inkl. tilbehørssæt 1800 watt
Annonce
Laveste pris for Gastronoma Airfryer 1800W, 8L er 699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gastronoma Airfryer 1800W, 8L |
| Mærke | Gastronoma |
Strømkilde | |
| Effekt | 1800 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Temperatur (maks) | 200.0 °C |
| Antal skuffer | 1 |
| Kapacitet | 8.0 L |
| Farve | Rustfri stål |
| Frituregrydetype | Airfryer |
| Egenskaber | Overophedningssikring, Non-slip fødder, Aftagelig skål, Timer, Køligt kabinet, Opvaskemaskineegnet |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .