Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Objektivet er af tele,vidvinkel-typen og leveres med en Olympus/Panasonic Micro 4:3 objektivfatning. Den indbyggede billedstabilisator reducerer det slør, der kan komme af rystende hænder.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Panasonic Lumix G Vario 100-300mm F4.0-5.6 II for Micro Four Thirds er 4.475 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic Lumix G Vario 100-300mm F4.0-5.6 II for Micro Four Thirds |
| Mærke | Panasonic |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 520.0 g |
| Diameter x Længde | 74x126 |
| Diameter | 74.0 mm |
| Længde | 126.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-01-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 1.5 m |
| Brændvidde (min) | 100.0 mm |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Micro Four Thirds |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4-5.6 |
| Elementer/Grupper | 17/12 |
| Objektiv | Vidvinkel, Tele |
| Brændvidde (maks) | 300.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2017 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 12, 4.1 |
| Billedskalering (1:x) | 0.21 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .