Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette vidvinkel-objektiv har forstørrelsesforholdet 0.08. Takket være billedstabiliseringen kan du fotografere på frihånd med høje lukkerhastigheder.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Panasonic Lumix G Vario 7-14mm F4 ASPH er 6.749 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic Lumix G Vario 7-14mm F4 ASPH |
| Mærke | Panasonic |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 300.0 g |
| Diameter x Længde | 70x83 |
| Diameter | 70.0 mm |
| Længde | 83.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.25 m |
| Brændvidde (min) | 7.0 mm |
| Objektivfatning | Micro Four Thirds |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4 |
| Elementer/Grupper | 16/12 |
| Objektiv | Vidvinkel |
| Brændvidde (maks) | 14.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2009 |
| Farve | Sort |
| Billedskalering (1:x) | 0.08 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .