Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette normal-objektiv har en Olympus/Panasonic Micro 4:3 objektivfatning. Vil du bruge filtre på objektivet, så er filterstørrelsen 55 mm.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for SIGMA 56mm F1.4 DC DN C for Micro Four Thirds er 2.513 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SIGMA 56mm F1.4 DC DN C for Micro Four Thirds |
| Mærke | SIGMA |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 280.0 g |
| Diameter x Længde | 66.5X59.5 |
| Diameter | 67.0 mm |
| Længde | 60.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-12-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.5 m |
| Brændvidde (min) | 56.0 mm |
| Filterdiameter | 55.0 mm |
| Objektivfatning | Micro Four Thirds |
| Blændeåbning (min) | ƒ/16 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/1.4 |
| Elementer/Grupper | 10/6 |
| Objektiv | Normale |
| Brændvidde (maks) | 56.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 0.135 |
| Billedvinkel | 28.5 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .