Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Tele-objektivet har forstørrelsesforholdet 0.25. Den indbyggede billedstabilisering fjerner kamerarystelser og leverer gode billeder.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Panasonic Lumix G Vario 14-140mm F3.5-5.6 II ASPH Power OIS er 5.171 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic Lumix G Vario 14-140mm F3.5-5.6 II ASPH Power OIS |
| Mærke | Panasonic |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 265.0 g |
| Diameter x Længde | 67x75 |
| Diameter | 67.0 mm |
| Længde | 75.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-05-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.3 m |
| Brændvidde (min) | 14.0 mm |
| Filterdiameter | 58.0 mm |
| Objektivfatning | Micro Four Thirds |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/3.5-5.6 |
| Elementer/Grupper | 14/12 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 140.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2019 |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 0.25 |
| Billedvinkel | 75, 8.8 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .