Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Canon får du et tele-objektiv, der har autofokus for de bedste indstillinger til enhver fotosession. For at få en god skarphed i billederne kommer objektivet med billedstabilisator.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM er 6.790 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM |
| Mærke | Canon |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 750.0 g |
| Diameter | 80.0 mm |
| Længde | 123.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.5 m |
| Brændvidde (min) | 24.0 mm |
| Filterdiameter | 72.0 mm |
| Objektivfatning | Canon RF |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4-6.3 |
| Elementer/Grupper | 21/15 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 240.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 0.26 |
| Billedvinkel | 74, 3, 53, 5, 84, 10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .