Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Objektivet er af normal-typen og har autofokus for det bedste resultat. For at få en god skarphed i billederne kommer objektivet med billedstabilisator.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon RF 24-70mm 2.8L IS USM er 18.470 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon RF 24-70mm 2.8L IS USM |
| Mærke | Canon |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 900.0 g |
| Diameter x Længde | 89X126 |
| Diameter | 89.0 mm |
| Længde | 126.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.28 m |
| Brændvidde (min) | 24.0 mm |
| Filterdiameter | 82.0 mm |
| Objektivfatning | Canon RF |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.8 |
| Elementer/Grupper | 21/15 |
| Objektiv | Normale |
| Brændvidde (maks) | 70.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2019 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 74, 29, 53, 19, 84 , 34 |
| Billedskalering (1:x) | 0.3 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .