Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Systemkamera uden spejl, CMOS, Fuldformat (35 mm), 30-1/8000, 10.2 MP, Sekvenstagning, Ansigtsgenkendelse, 640g
Prøv fleksible betalinger med
digiexpert.dk
Sony Alpha FX3A Body (ILME-FX3A)
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony FX3A Cinema Line FF er 28.560 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony FX3A Cinema Line FF |
| Mærke | Sony |
| Type | Systemkameraer uden spejl |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2025 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Kun kamerahus |
| Kompatible objektiver | Sony E-mount |
| Inkluderet objektiv | Uden objektiv |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 240.0 |
| Lukkertider | 30-1/8000 |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Ansigtsgenkendelse, Sekvenstagning |
Display | |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Video | |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | MP4, MPEG4 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| HDMI-type | HDMI typ A |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| USB-type | USB-C |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
Sensor | |
| Sensorformat | Fuldformat (35 mm) |
| Antal pixel (MP) | 12.1 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 120400.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 80.0 |
| Effektive pixel | 10.2 MP |
Mål | |
| Vægt | 640.0 g |
| Mål (HxBxD) | 7.78x12.97x8.45cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .