Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for LEXAR SL200 Portable SSD 512GB er 649 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis det interne lager på din computer er ved at løbe tør, så er en ekstern SSD harddisk en perfekt mulighed for at udvide lagerpladsen. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 550 MB og 400 MB. Med en lagerkapacitet på 512 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm.
Ønsker du maksimal ydeevne fra din eksterne harddisk? Denne SSD overgår klart en HDD-harddisk med hensyn til hastighed og energieffektivitet. Lagerpladsen er på 512 og læse- og skrivehastigheden er 550 MB og 400 MB.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 649.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR SL200 Portable SSD 512GB |
| Mærke | LEXAR |
Mål | |
| Vægt | 40.6 g |
| Bredde | 60.0 mm |
| Højde | 9.5 mm |
| Dybde | 86.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-02-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 512 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 400 MB/s |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .