Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner sidder godt over øret med sit over-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sennheiser HD 26 Pro er 2.195 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt er perfekt til både musik og podcasts. Det har en 1,5 meter lang ledning og har aktiv støjreducering. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Aktiv støjreducering indebærer, at høretelefonerne kan drukne alt baggrundslyd, der kan forstyrre din lydoplevelse. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare placere stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet.
Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere. Ledningen er 1.5 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov.
Det her er et produkt hvis laveste pris for øjeblikket er 2195.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,6 af 5, så kunderne, som har lavet en anmeldelse af høretelefonerne er meget glade for det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sennheiser HD 26 Pro |
| Mærke | Sennheiser |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 100.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 115.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 18000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 6,3 mm, 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-06-21 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 180.0 g |
| Kabellængde | 1.5 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .