Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Lensbaby får du et macro-objektiv, som har en Sony E (NEX) objektivfatning. Størrelsen på filtergevindet er 67 mm.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lensbaby Velvet 85mm F1.8 for Sony E er 4.349 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lensbaby Velvet 85mm F1.8 for Sony E |
| Mærke | Lensbaby |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 530.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-05-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Brændvidde (min) | 85.0 mm |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/1.8 |
| Elementer/Grupper | 4/3 |
| Brændvidde (maks) | 85.0 mm |
| Autofokus | Nej |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort, Sølv |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .