Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette normal-objektiv har en nærgrænse på 45 cm samt en brændvidde på 60 mm. Dine filtre bør have en diameter på 46 mm, så de passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lensbaby Twist 60mm for Sony E er 2.449 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lensbaby Twist 60mm for Sony E |
| Mærke | Lensbaby |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 221.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-05-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.45 m |
| Filterdiameter | 46.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.5 |
| Elementer/Grupper | 4/3 |
| Objektiv | Normale |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort, Sølv |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .