Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sirui Traveler 7VA + VA-5 er 1.195 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Et stativ giver dig mulighed for at filme stabile videoer. Sirui Traveler 7VA + VA-5 er et trebenetstativ, som hjælper dig med at få fuld kontrol over dit kamera. Stativet har en maks vægt på 3 kg.
Sirui Traveler 7VA + VA-5 er lavet af aluminium, som gør stativet let at bære på. Det er desuden meget slidstærkt, hvilket gør det til en holdbar investering.
Sirui Traveler 7VA + VA-5 har et videohoved, som er præcis som det lyder - specielt tilpasset til at optage video med. Muligheden for at tilpasse modstand og balance i kombination med drejearmen giver dig rigtigt flotte og bløde bevægelser på film.
Sirui Traveler 7VA + VA-5 kan lige nu fås til en pris fra 1195.00 kr. Du får her et godt stativ, der hjælper dig med at dokumentere skønne oplevelser.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sirui Traveler 7VA + VA-5 |
| Mærke | Sirui |
| Type | Stativer |
Type | |
| Stativtype | Trebenet stativ |
| Stativhovedtype | Videohoved |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Mål | |
| Stativhoved vægt | 0.53 kg |
| Sammenfoldet længde | 46.5 cm |
| Arbejdshøjde (maks) | 171.0 cm |
| Arbejdshøjde (min) | 50.0 cm |
| Vægt | 2.34 kg |
| Arbejdshøjde (standard) | 46.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Nej, Ja |
| Benlås | Drejelås |
| Midtersøjlens egenskaber | Vendbar midtersøjle |
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Belastning (maks) | 3.0 kg |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
| Antal led | 4 led, 5 led |
| Stativhoved maks. belastning | 3.0 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Krog, Vaterpas |
| Kameragevind | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .