Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Velbon får du det her stativhoved, der er et . Når stativhovedet er på plads, er du klar til at .
Annonce
Annonce
Laveste pris for Velbon Super Mag Slider er 1.485 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velbon Super Mag Slider |
| Mærke | Velbon |
| Type | Stativhoveder |
Produktegenskaber | |
| Egnet anvendelse | Foto |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
Materiale | |
| Materiale | Magnesium |
Mål | |
|---|---|
| Stativhoved højde | 7.0 cm |
| Stativhoved vægt | 0.47 kg |
| Vægt | 0.47 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-21 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .