Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her stativhoved fra Velbon er et kuglehoved. Med et kuglehoved kan du blandt andet tage flotte stillfotos. Når stativhovedet er på plads, er du klar til at tage geniale billede
Annonce
Annonce
Laveste pris for Velbon QHD-53D er 668 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velbon QHD-53D |
| Mærke | Velbon |
| Type | Stativhoveder |
Type | |
| Stativhovedtype | Kugleledshoved |
Materiale | |
| Materiale | Magnesium |
Mål | |
| Stativhoved højde | 9.7 cm |
| Stativhoved vægt | 0.3 kg |
| Vægt | 0.3 kg |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Belastning (maks) | 5.0 kg |
| Stativhoved maks. belastning | 5.0 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Vaterpas, Lynbeslag |
| Kameragevind | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-11-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .