Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vidvinkel-objektivet har forstørrelsesforholdet 0,18. Sørg for, at dine filtre har en diameter på 62 mm, så de passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony E 10-20mm F4 PZ G er 5.689 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony E 10-20mm F4 PZ G |
| Mærke | Sony |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 178.0 g |
| Diameter x Længde | 69.8x55 |
| Diameter | 69.8 mm |
| Længde | 55.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.13 m |
| Brændvidde (min) | 10.0 mm |
| Filterdiameter | 62.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4 |
| Elementer/Grupper | 11/8 |
| Objektiv | Vidvinkel |
| Brændvidde (maks) | 20.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 109, 70 |
| Billedskalering (1:x) | 0.18 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .