Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vidvinkel-objektivet er udstyret med en Leica L objektivfatning. Diameteren for filtergevindet er 72 mm, så tjek gerne, at dine filtre passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary for Leica L er 6.950 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary for Leica L |
| Mærke | SIGMA |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 450.0 g |
| Diameter x Længde | 77.2x100.6 |
| Diameter | 77.2 mm |
| Længde | 100.6 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.25 m |
| Brændvidde (min) | 16.0 mm |
| Filterdiameter | 72.0 mm |
| Objektivfatning | Leica L |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.8 |
| Elementer/Grupper | 16/11 |
| Objektiv | Vidvinkel |
| Brændvidde (maks) | 28.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 107, 75 |
| Billedskalering (1:x) | 0.18 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .