Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Sony præsenterer her et kamera, som er udstyret med EVF-søger og har separat objektiv. Hvis du vil optage videoer, har kameraet en opløsning på 3840x2160 (4K).
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony A7 IV + FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS er 17.057 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony A7 IV + FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS |
| Mærke | Sony |
| Type | Systemkameraer uden spejl |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Separat |
| Kompatible objektiver | Sony E-mount |
| Inkluderet objektiv | FE 28-70 mm F3.5-5.6 OS |
| Brændvidde (maks) | 70.0 mm |
| Brændvidde (min) | 28.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 10.0 |
| Lukkertider | 30-1/8000 |
| Lukkertider | 30-1/8000 |
| Billedformat | RAW, JPEG |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Ansigtsgenkendelse, Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| USB-version | 3.2 (Gen 2) |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
Lagring | |
| Dual Memory Card Slots | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD) |
Lyd | |
| Lydfilformater | PCM, Stereo |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | Fuldformat (35 mm) |
| Antal pixel (MP) | 34.0 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 51200.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 100.0 |
| Effektive pixel | 33.0 MP |
Display | |
| Søger | Elektronisk (EVF) |
| Skærmopløsning | 1036800 pixels |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Video | |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | MP4, MPEG4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustype | Kontrastbaseret autofokus, Fasebaseret autofokus |
| Fokus | Manuel & Autofokus |
| Blitz | Ekstern |
| AF-punkter | 759 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 659.0 g |
| Mål (HxBxD) | 96x131x80 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .