Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette vidvinkel-objektiv har et forstørrelsesforhold på 0,52. Den indbyggede billedstabilisering reducerer det slør, der kan komme af rystende hænder.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM er 3.249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM |
| Mærke | Canon |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 390.0 g |
| Diameter | 76.6 mm |
| Længde | 88.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.13 m |
| Brændvidde (min) | 15.0 mm |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Canon RF |
| Blændeåbning (min) | ƒ/6.3 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4.5 |
| Elementer/Grupper | 13/11 |
| Objektiv | Vidvinkel |
| Brændvidde (maks) | 30.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 110, 71 |
| Billedskalering (1:x) | 0.52 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .