Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Canon får du et vidvinkel-objektiv, der har et forstørrelsesforhold på 0,50. Med billedstabilisering får du god skarphed i billederne selv uden et stativ.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon RF 24mm F1.8 Macro IS STM er 4.037 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 19 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon RF 24mm F1.8 Macro IS STM |
| Mærke | Canon |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 270.0 g |
| Diameter | 74.4 mm |
| Længde | 63.1 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.14 m |
| Brændvidde (min) | 24.0 mm |
| Filterdiameter | 52.0 mm |
| Objektivfatning | Canon RF |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/1.8 |
| Elementer/Grupper | 11/9 |
| Objektiv | Vidvinkel |
| Brændvidde (maks) | 24.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Fast |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 84 |
| Billedskalering (1:x) | 0.5 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .