Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Tele-objektivet har en nærgrænse på 85 cm samt en brændvidde på 85 mm. Til fotografen der godt kan lide brugen af filtre, så er diameteren for filtergevindet 72 mm.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samyang AF 85mm F1.4 FE II for Sony FE er 4.695 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samyang AF 85mm F1.4 FE II for Sony FE |
| Mærke | Samyang |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 509.0 g |
| Diameter x Længde | 83.4x99.5 |
| Diameter | 83.4 mm |
| Længde | 99.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.85 m |
| Brændvidde (min) | 85.0 mm |
| Filterdiameter | 72.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/16 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/1.4 |
| Elementer/Grupper | 11/8 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 85.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 28, 19 |
| Billedskalering (1:x) | 0.12 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .