Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fulgte der ikke stativhoved med til dit kamerastativ? Så har du mulighed for at vælge det, som passer bedst til dine behov. Et videohoved er specielt tilpasset til at kunne filme i
Annonce
Annonce
Laveste pris for Smallrig Lightweight Fluid Video Head er 959 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Smallrig Lightweight Fluid Video Head |
| Mærke | Smallrig |
| Type | Stativhoveder |
Type | |
| Stativhovedtype | Videohoved |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Stativgevind | 3/8" -16 UNC |
| Stativhoved maks. belastning | 5.0 kg |
Mål | |
| Stativhoved højde | 10.4 cm |
| Vægt | 0.512 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .