Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette tele-objektiv har autofokus for det bedste resultat. Sørg for, at dine filtre har en diameter på 67 mm, så de passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Tamron 50-400mm F4.5-6.3 Di III VXD for Sony E er 10.395 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tamron 50-400mm F4.5-6.3 Di III VXD for Sony E |
| Mærke | Tamron |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 1155.0 g |
| Diameter x Længde | 88.5x183.4 |
| Diameter | 88.5 mm |
| Længde | 183.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.24 m |
| Brændvidde (min) | 50.0 mm |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22-32 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4.5-6.3 |
| Elementer/Grupper | 24/18 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 400.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 11, 48 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .