Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for RØDE Tripod 2 er 311 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Slørede videoer er snart blot et minde med et stativ. RØDE Tripod 2 er et bord- og ministativ, der er, som det lyder, perfekt til at have med sig i kameratasken. Stativet har en maks vægt på 2 kg.
RØDE Tripod 2 lader dig tage dine billeder og videoer til et helt nyt niveau. Du kan endelig sige farvel til rystede videoer og slørede billeder. Og med et stativ kan du være kreativ på en helt ny måde.
RØDE Tripod 2 kommer uden stativhoved, hvilket giver dig mulighed for selv at vælge det som passer dine behov bedst. Måske anvender du oftest kameraet til at filme videoer? Så er et videohoved bedst. Men vil du fotografere portrætbilleder så er et tilthoved måske et bedre valg.
Lige nu kan du få fat i RØDE Tripod 2 for 311.00 kr. Du får et budgetvenligt stativ, som giver dig mulighed for at tage bedre billeder og videoer.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Video, Mobiltelefon, Vlogging, TikTok, Foto |
| Belastning (maks) | 2.0 kg |
| Stativgevind | 3/8" -16 UNC |
| Antal led | 3 led |
| Stativhoved maks. belastning | 2.0 kg |
| Kameragevind | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .