Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Objektivet er af tele-typen og har et forstørrelsesforhold på 0,32. Med billedstabilisator er du fri for at bære rundt på et stativ for at få skarpe og stabile optagelser.
Prøv fleksible betalinger med
Photografica
TAMRON 150-500/5-6,7 DI III VC VXD (X-MOUNT)
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tamron AF 150-500mm F5-6.7 Di III VC VXD for Fuji X er 9.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tamron AF 150-500mm F5-6.7 Di III VC VXD for Fuji X |
| Mærke | Tamron |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 1724.0 g |
| Diameter x Længde | 93x210 |
| Diameter | 93.0 mm |
| Længde | 210.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Brændvidde (min) | 150.0 mm |
| Filterdiameter | 82.0 mm |
| Objektivfatning | Fujifilm X |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22-32 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/5-6.7 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 500.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sort |
| Billedskalering (1:x) | 0.32 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .