Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du ikke er tilfreds med de videoer du kan optage med din telefon, så er det her videokamera værd at overveje. Det kan optage video med 60 billeder i sekundet. Videoopløsningen
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon XA 60 er 10.190 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon XA 60 |
| Mærke | Canon |
Produktegenskaber | |
| Type | Videokamera |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Billedhastighed (FPS) | 60 fps |
| Fokus | Automatisk & Manuel |
| Billedstabiliseringstype | Optisk |
Billede | |
| Videofilformat | MP4, AAC , LPCM |
| Videoopløsning | 3840 x 2160(24, 30fps)1920 x 1080(24,30,60fps)1280 x 720(60fps) |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Stillbillede (tilstand) | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Tilslutninger | Hovedtelefonudgang, USB Type-C, XLR In |
Display | |
| Skærmstørrelse | 3.5 " |
| Søger | Ja |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Ja |
Sensor | |
|---|---|
| Sensor | CMOS |
| Sensorstørrelse | 1/2.3 |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| SD-type | SDXC, SD, SDHC |
Zoom | |
| Brændvidde (Wide-Tele) | 3.6-73.4 |
| Optisk zoom | 20 x |
| Max. blændeåbning (Wide-Tele) | f/1.8- 2.8 |
| Max. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 627.0 mm |
| Min. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 29.3 mm |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
Recording | |
| Lyd | Stereo |
| Lydformat | AAC |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Vægt | 1135.0 g |
| Højde | 109.0 mm |
| Bredde | 183.0 mm |
| Dybde | 83.82 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .