Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette vidvinkel-objektiv har en brændvidde på 70 mm, og den mindste fokuseringsafstand er 25 cm. Foretrækker du filtre på objektivet, så er filterstørrelsen 72 mm.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony FE 20-70mm F4 G er 9.410 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony FE 20-70mm F4 G |
| Mærke | Sony |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 488.0 g |
| Diameter x Længde | 78.7x99 |
| Diameter | 78.7 mm |
| Længde | 99.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Brændvidde (min) | 20.0 mm |
| Filterdiameter | 72.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/4 |
| Elementer/Grupper | 16/13 |
| Objektiv | Normale |
| Brændvidde (maks) | 70.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 0.39 |
| Billedskalering (1:x) | 0.39 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .