Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sirui ET-2004 + E-20 er 1.150 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Slørede videoer er snart blot et minde med et stativ. Sirui ET-2004 + E-20 er et trebenet stativ, som gør det nemmere for dig at fange de rigtige vinkler. Stativet har en maks vægt på 12 kg.
Sirui ET-2004 + E-20 har ikke sit eget stativhoved, der er derfor op til dig selv at vælge, hvilket der passer dig bedst. Vil du tage mange panoramabilleder er et panoramahoved ikke helt dårligt, mens du med et trevejshoved har maksimal kontrol over dit kamera.
Laveste pris på Sirui ET-2004 + E-20 er for øjeblikket 1150.00 kr. Du får her et godt værktøj til at forbedre dine fotos og videoer.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Benlås | Låsespænde |
| Egnet anvendelse | Foto |
| Belastning (maks) | 12.0 kg |
| Antal led | 4 led |
| Stativhoved maks. belastning | 0.36 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Kameragevind | 1/4" -20 UNC |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .