Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Film med rigtig godt lys takket være denne videobelysning fra Nanlite! Lampen har en effekt på 120 watt, der hjælper dig med at skabe fantastiske billeder.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nanlite PavoSlim 120B 2x1 Bi-Color er 4.660 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nanlite PavoSlim 120B 2x1 Bi-Color |
| Mærke | Nanlite |
| Type | Studiebelysning |
Type | |
| Lysmodifikator & Lystilbehør | Diffusor, Farvefiltre |
| Studiobelysning & Blitz | Videolampe |
Produktegenskaber | |
| Lyskilde | LED |
| Inkl. stativ | Ja |
| Egenskaber | Lysdæmper, App-styring, Blitzfunktion, Fjernbetjening |
| Anvendelsesområde | Fotografering, Video |
| Effekt | 120.0 W |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Ydeevne | |
|---|---|
| Farvetemperatur (min) | 2700.0 |
| Farvetemperatur (maks) | 6500.0 |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Bluetooth |
| Kompatibel med | Android, Apple |
Mål | |
| Højde | 1.86 cm |
| Bredde | 30.63 cm |
| Vægt | 1.65 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-09 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .