Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med et videokamera har du mulighed for at dokumentere både små og store oplevelser. Optag film i opløsningen 1080p. Kameraet har et display på 2".
Annonce
Annonce
Laveste pris for Brinno TLC2020-M er 3.035 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Brinno TLC2020-M |
| Mærke | Brinno |
Produktegenskaber | |
| Type | Videokamera |
| Videoopløsning (maks) | 1080p |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Timelapse |
| Stillbillede (tilstand) | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| HDMI | Nej |
Display | |
| Skærmstørrelse | 2.0 " |
| Display | Ja |
Sensor | |
|---|---|
| Sensor | CMOS |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| SD-type | microSD, microSDXC, microSDHC |
Zoom | |
| Digital zoom | 4 x |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Vægt | 621.0 g |
| Højde | 114.0 mm |
| Bredde | 114.0 mm |
| Dybde | 38.1 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .