Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et actionkamera er som skabt til at blive taget med på eventyr. Kameraet har plads til et SD på 128GB. Videoopløsningen er 1080p.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Brinno BCC300-M er 2.203 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Brinno BCC300-M |
| Mærke | Brinno |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 1080p |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Livestream, Webkamerafunktion, Timelapse |
| Stillbillede (tilstand) | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| HDMI | Nej |
Strømkilde | |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-22 |
Display | |
|---|---|
| Søger | Nej |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Nej |
Lagring | |
| Flash-lager | Nej |
| SD-type | microSD, SD |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 128GB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 120.0 g |
| Højde | 127.0 mm |
| Bredde | 90.0 mm |
| Dybde | 59.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .