Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sennheiser MKE 200 er 379 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Leder du efter et holdbart kamerastativ, så har du fundet det rette. Sennheiser Mobile Kit er lavet af aluminium, hvilket gør stativet både slidstærkt og let at bære på.
Et stativ giver dig mulighed for at filme stabile videoer. Stativet kan bære kamera på op til 1 kg.
Sennheiser Mobile Kit har et kuglehoved, som passer perfekt til blandt andet stillfotos. Kugleledet gør det nemt at indstille forskellige positioner, så du altid får billeder med en vandret horisont.
Laveste pris på Sennheiser Mobile Kit er for øjeblikket 379.00 kr. Du får her et godt værktøj til at kunne tage bedre fotos og videoer.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sennheiser MKE 200 |
| Mærke | Sennheiser |
| Type | Stativer |
Type | |
| Stativtype | Trebenet stativ, Mini- & Bordstativ |
| Stativhovedtype | Kugleledshoved |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Video, Mobiltelefon, Foto |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Mobilklemme |
Mål | |
| Arbejdshøjde (maks) | 7.0 cm |
| Vægt | 0.048 kg |
| Højde | 7.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .