Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Objektivet er af normale-typen og har en brændvidde på 75 mm, og den mindste fokuseringsafstand er 18 cm. Filterstørrelsen er 67 mm, så tjek gerne, at dine filtre passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tamron 28-75mm F2.8 Di III VXD G2 for Nikon Z er 5.120 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tamron 28-75mm F2.8 Di III VXD G2 for Nikon Z |
| Mærke | Tamron |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 550.0 g |
| Diameter x Længde | 76x120 |
| Diameter | 76.0 mm |
| Længde | 120.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.18 m |
| Brændvidde (min) | 28.0 mm |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Nikon Z |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.8 |
| Elementer/Grupper | 17/15 |
| Objektiv | Normale |
| Brændvidde (maks) | 75.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Zoom |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 1:2.7 |
| Billedvinkel | 75° 23' to 32° 11' |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .