Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for DJI Ronin RS 4 Combo er 4.690 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
DJI Ronin RS 4 Combo sikrer høj kvalitet. Den kan bære et kamera på op til 4,5 kg. Tag DJI Ronin RS 4 Combo med og dokumenter dine oplevelser. Uanset om det er fra helikopterturen, eller søndagsturen i skoven.
Sig farvel til rystende videoer og slørede billeder! Tag i stedet dine fotos og videoer til nye højder med en gimbal. DJI Ronin RS 4 Combo er af kulfiber, hvilket gør den let og nem at bære på.
Kan du styre din telefon direkte fra din gimbal? Ja, takket være Bluetooth kobler du bare de to enheder sammen og så kan du nemt styre dit kamera gennem din gimbal.
DJI Ronin RS 4 Combo kan lige nu fås til en pris fra 4690.00 kr. Du får her et godt stativ, der hjælper dig med at dokumentere fine øjeblikke.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Belastning (maks) | 4.5 kg |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
| Antal led | Uden |
| Stativhoved maks. belastning | 4.5 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Bluetooth, Fjernbetjening |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .