Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Maksimér ydeevnen med denne eksterne SSD-disk, der har plads til 1.000 GB. En SSD-enhed er mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske.
ITFON, EL-Salg Vordingborg
Lexar SL600 1TB bærbar SSD-drev
Eller 3 betalinger af 416 kr./md.*
Annonce
Annonce
Laveste pris for LEXAR Professional SL600 SSD 1TB USB 3.2 Gen 2x2 er 1.248 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Med en ekstern SSD harddisk får du mere plads til at gemme fotos, videoer eller filer, du vil have adgang til fra flere computere. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 2.000 MB og 2.000 MB.
Den her model giver støjsvag og energieffektiv lagring til dem, der er på farten og til enhver tid vil have deres data tilgængelige. Du kan opbevare op til 1.000 og den bruger en USB-C forbindelse.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1248.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR Professional SL600 SSD 1TB USB 3.2 Gen 2x2 |
| Mærke | LEXAR |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 64.0 g |
| Bredde | 112.6 mm |
| Højde | 10.6 mm |
| Dybde | 59.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-07 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 2000 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 2000 MB/s |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .