Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette tele-objektiv har en minimum fokusafstand på 23 cm samt en brændvidde på 90 mm. Det har indbygget billedstabilisator for at give så skarpe billeder som muligt.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tamron AF 90mm F2.8 DI III VXD Macro for Sony E er 4.320 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tamron AF 90mm F2.8 DI III VXD Macro for Sony E |
| Mærke | Tamron |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Mål | |
| Vægt | 600.0 g |
| Diameter x Længde | 79.2x126.5 |
| Diameter | 79.2 mm |
| Længde | 126.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.23 m |
| Filterdiameter | 67.0 mm |
| Objektivfatning | Sony E |
| Blændeåbning (min) | ƒ/16 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.8 |
| Elementer/Grupper | 15/12 |
| Objektiv | Tele |
| Brændvidde (maks) | 90.0 mm |
| Autofokus | Ja |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort |
| Billedskalering | 1:1 |
| Billedvinkel | 27° 2 |
| Billedskalering (1:x) | 1.0 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .