Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med telefonens indbyggede kamera er det helt enkelt at forevige din hverdag. Præcis den her models kamera giver dig billeder, der har en opløsning på 0 MP. Du burde kunne klare dig
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
INphone.dk
Nokia 6300 4G DUAL-SIM CYAN
Annonce
Laveste pris for Nokia 6300 4G 4GB er 1.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nokia 6300 4G 4GB |
| Mærke | Nokia |
Serie | |
| Serie | Nokia 6000-Series |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grøn, Hvid, Grå |
| Skærmstørrelse | 2.4 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Plast |
| Lanceringsår | 2021 |
| Styresystem | KaiOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-værdi | 1.77 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Indbygget kamera | Ja |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Nej |
Egenskaber | |
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | FM-radio |
| Vandafvisende | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Micro-USB, 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
|---|---|
| Touchscreen | Nej |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmopløsning | 240x320 |
| Pixeltæthed (PPI) | 167 |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 4GB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
Hukommelse | |
| RAM | 512 MB |
Processor | |
| Processorkerner | Quad Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 210 |
| Processorhastighed | 1.1 GHz |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Ja |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Hurtig opladning | Nej |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 104.7 g |
| Højde | 131.4 mm |
| Bredde | 53.0 mm |
| Dybde | 13.7 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .