Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du har her en telefon med en octa core-processor på 2,8 Ghz. Opløsningen i telefonens to kameraer på bagsiden er op til 50 MP. Du får også en stor lagerplads på 128 GB.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Google Pixel 6 128GB er 3.370 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her telefon fra Google udkom i 2021 og er en af vores bedst sælgende lige nu. Modellen byder på både dobbelt bagkamera med op til 50 MP og en kraftfuld octa core-processor. Med en 6.4 tommer OLED-skærm og et vandtæt ydre er det her en smartphone, som leverer som forventet.
Pixel 6 128GB er udstyret med en stor 6.4 tommer OLED-skærm med 1080x2400 opløsning. Batterikapaciteten i Pixel 6 128GB er 4614 mAh, hvilket gør, at du kan streame film og lytte til musik i mange timer. Trådløs opladning betyder, at du ikke er låst ved opladningskablet, og det er derfor mere fleksibelt.
Da den er udstyret med to bagkameraer og et frontkamera er denne telefon en lækker telefon til dig, som kan lide at tage billeder. Tag smukke og højtopløste billeder med telefonens 50 MP-kamera. Når det kommet til videooptagelse, så kan den her telefon optage video i 240 fps.
Under coveret på Pixel 6 128GB finder vi en 2.8 Ghz octa core-processor. Takket være denne potente hardware så kan dine apps køre uden forsinkelser. Den her telefon er beskyttet mod støv og fugt med sin IP 68-certificering.
I dag er laveste pris på Pixel 6 128GB 3370.00 kr. Til den pris får du en ny model med en reel skærm som gør det den skal. En telefon som desuden har en octa core-processor og 128 GB indbygget hukommelse. Denne model er lige nu en af vores mest populære med 4.38 ud af 5 i anmeldelserne.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Google Pixel 6 128GB |
| Mærke | |
Serie | |
| Serie | Google Pixel 6 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Stormy Black |
| Skærmstørrelse | 6.4 " |
| IP-klasse | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanceringsår | 2021 |
| Android-version | Android 12 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dobbelt SIM-kortplads | Nej |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoopløsning (maks) | 4K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 50.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 240 fps |
| Kameraopløsning (front) | 8.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Ja |
| Indbyggede sensorer | Barometer, Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | AMOLED |
| Opdateringshastighed | 90Hz |
| Skærmopløsning | 1080x2400 |
| Pixeltæthed (PPI) | 411 |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| Processorhastighed | 2.8 GHz |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4614 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
Mål | |
| Vægt | 207.0 g |
| Højde | 158.6 mm |
| Bredde | 74.8 mm |
| Dybde | 8.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .