Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne telefon har en touch-skærm på hele 6,7". Telefonen har både et frontkamera på 32 MP og et bagkamera på 50 MP. Du får også et godt batteri på 5.000 mAh.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for OnePlus 10 Pro 5G128GB Volcanic Black er 3.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her OnePlus-telefon er fra 2022 og er en af de mest populære modeller hos os lige nu. Modellen er udstyret med både tre bagkameraer med op til 50 MP og en kraftfuld octa core-processor. Med en 6.7 tommer AMOLED-skærm og en opløsning på 1440x3216 pixels er det her en smartphone, som leverer som forventet.
OnePlus 10 Pro 5G 8GB RAM 128GB er udstyret med en stor 6.7 tommer AMOLED-skærm med 1440x3216 opløsning. Batterikapaciteten i OnePlus 10 Pro 5G 8GB RAM 128GB er 5.000 mAh, hvilket gør, at du kan streame film og lytte til musik i mange timer. Ved at oplade telefonen trådløst slider du mindre på ladekontakten og det er mere fleksibelt at anvende telefonen under opladningen.
OnePlus 10 Pro 5G 8GB RAM 128GB har en octa core 3.0 Ghz processor. Med denne hardware vil dine apps køre uden ventetid. Denne telefon er udstyret med en intern hukommelse på 128GB.
Da den er udstyret med hele tre bagkameraer og et frontkamera er denne telefon en lækker telefon til dig, som kan lide at tage billeder. Tag smukke og højtopløste billeder med telefonens 50 MP-kamera. Du kan optage flotte videoer med den her telefon, dog er de ikke højopløste.
I dag er laveste pris på OnePlus 10 Pro 5G 8GB RAM 128GB 3999.00 kr. Til den pris får du en ny model med en generøs skærm som gør det den skal. En telefon som desuden har en octa core-processor og hele 128GB indbygget hukommelse. Denne model er lige nu en af vores mest populære med 4.50 ud af 5 i anmeldelserne.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | OnePlus 10 Pro 5G128GB Volcanic Black |
| Mærke | OnePlus |
Serie | |
| Serie | OnePlus 10 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Volcanic Black |
| Skærmstørrelse | 6.7 " |
| IP-klasse | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanceringsår | 2022 |
| Android-version | Android 12 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-værdi | 1.16 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Ja |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 3 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoopløsning (maks) | 8K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 50.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 240 fps |
| Kameraopløsning (front) | 32.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Nej |
| Indbyggede sensorer | Barometer, Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser, Ansigtsgenkendelse |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | AMOLED |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmopløsning | 1440x3216 |
| Pixeltæthed (PPI) | 525 |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Processorhastighed | 3.0 GHz |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
Mål | |
| Vægt | 201.0 g |
| Højde | 163.0 mm |
| Bredde | 73.91 mm |
| Dybde | 8.64 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-04-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .