Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du går ikke glip af noget med Pro Max 128GB! 6,7" Super Retina XDR-skærmen med ProMotion og de tre imponerende kameraer giver dig en visuel oplevelse uden sidestykke.
Annonce
Laveste pris for Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB Gold er 6.890 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Du skal virkelig lægge dig i selen for at presse telefonen til kanten, for Pro Max byder på præstationer fra øverste hylde. Og det er uanset, om du bare vil have toppen af poppen til dig selv, eller om du stiller profesionelle krav til dit kreative og visuelle arbejde.
Når du har brug for videoer og billeder i professionel kvalitet, så kan du stole på, at de tre kameraer hjælper dig. Forvent et imponerende resultat – hver gang og under alle lysforhold.
Super Retina XDR-skærmen giver dig en uovertruffen visuel oplevelse. Den 6,7 tommer store skærm er skarp, lys og fuld af kontrast. ProMotion giver en meget flydende afvikling af film og grafik. Opdateringsfrekvensen er på op til 120 Hz.
Hjertet i 14'eren er den kraftfulde A16 Bionic-chip. Den pumper masser af overskud og energi ud til at tage dig problemfrit gennem selv en krævende arbejdsdag. Du vil ikke opleve forsinkelser, når du gnidningsfrit skifter fra den ene app til den anden – uanset om du redigerer en video, ser film eller spiller et spil.
Trippel-kamerasystemet har en 48 MP hovedsensor, der giver dig mulighed for at tage fantastiske billeder og videoer i alle lysforhold. De tre kameraer tager skarpe og detaljerede billeder og videoer, der vil imponere både dine følgere, dine kunder ... og din chef.
På trods af de imponerende præstationer, så byder batteriet utroligt nok også på en hel arbejdsdag – uden bekymringer for at løbe tør for strøm.
Lige nu kan du klikke den lækre smartphone hjem til 6890.00 kr.
Opsumering: En telefon desginet til dig, der ikke vil gå ned på de bedste præstationer.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB Gold |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 14 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Guld |
| Producent farve | Gold |
| Skærmstørrelse | 6.7 " |
| IP-klasse | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Stål, Glas |
| Lanceringsår | 2022 |
| Styresystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-værdi | 1.15 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 4 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoopløsning (maks) | 4K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 48.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 240 fps |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Lightning |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
Hukommelse | |
| RAM | 6 GB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Ja |
| Indbyggede sensorer | Barometer, Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansigtsgenkendelse |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | OLED |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmopløsning | 1290x2796 |
| Pixeltæthed (PPI) | 460 |
Processor | |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A16 |
| Processorhastighed | 3.46 GHz |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4323 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladningsstandard | QI |
| Trådløs opladning | Ja |
Mål | |
| Vægt | 240.0 g |
| Højde | 160.7 mm |
| Bredde | 77.6 mm |
| Dybde | 7.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .