Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne model byder på en kraftfuld 2,3 Ghz Octa Core-processor. De tre kameraer bagpå kan tage højopløselige billeder på op til 50 MP. Lagringspladsen er på 128GB.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for TCL 40 SE 128GB er 1.303 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her telefon fra TCL blev lanceret 2023 og har fået et gennemsnit på 4.20 af 5. Modellen er udstyret med både tre bagkameraer med op til 50 MP og en kraftfuld octa core-processor. Med en 6,8 tommer LCD-skærm og plads til memory card (microSD) er det her en smartphone, som leverer som forventet.
TCL 40 SE 128GB er udstyret med en stor 6,8 tommer LCD-skærm med 1600x720 opløsning. TCL 40 SE 128GB byder på en batterikapacitet på 5.010 mAh, hvilket gør, at du kan streame film og lytte til musik i mange timer. Praktisk nok har telefonen et 3,5 mm standard udtag til høretelefoner, hvilket ikke er en selvfølge for alle moderne mobiltelefoner.
Da den er udstyret med hele tre bagkameraer og et frontkamera er TCL 40 SE 128GB et godt valg for dig, som er på farten og kan lide at fotografere. Du kan tage billeder i op til 50 MP, hvilket betyder, at dine billeder kom i en skarp og fin opløsning. Når det kommet til videooptagelse, så kan den her telefon optage video i 30 fps.
Under coveret på TCL 40 SE 128GB finder vi en 2,3 Ghz octa core-processor. Takket være denne potente hardware så kan dine apps køre som smurt. Denne telefon er udstyret med en intern hukommelse på 128GB.
I dag er laveste pris på TCL 40 SE 128GB 1303.00 kr. Til den pris får du en telefon med en generøs skærm som gør det den skal. En telefon som desuden har en octa core-processor og hele 128GB indbygget hukommelse. Denne model har fået anmeldelser med et gennemsnit på 4.20 ud af 5.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TCL 40 SE 128GB |
| Mærke | TCL |
Produktegenskaber | |
| Farve | Lilla, Grå |
| Skærmstørrelse | 6.75 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Plast, Glas |
| Lanceringsår | 2023 |
| Android-version | Android 13 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 3 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoopløsning (maks) | 1080p |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 50.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 30 fps |
| Kameraopløsning (front) | 8.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Egenskaber | |
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Nej |
| Indbyggede sensorer | Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | LCD |
| Opdateringshastighed | 90Hz |
| Skærmopløsning | 1600x720 |
| Pixeltæthed (PPI) | 260 |
Hukommelse | |
| RAM | 4 GB |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | MediaTek Helio G37 |
| Processorhastighed | 2.3 GHz |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5010 mAh |
| Hurtig opladning | Nej |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 190.0 g |
| Højde | 167.9 mm |
| Bredde | 76.5 mm |
| Dybde | 8.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .